cms.home_page

Atrakcje

Doskonała lokalizacja The Bay Residence sprawia, że Goście naszych apartamentów mają w zasięgu ręki świetne okazje wypoczynku i rekreacji, a także możliwości korzystania z wielu atrakcji najbliższej okolicy i całego Gdańska.

Apartamentowiec The Bay Residence znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie olbrzymiego parku im. Reagana, pięknego i zielonego miejsca odpoczynku, zabawy i aktywności fizycznych. Na terenie parku, oprócz licznych ścieżek spacerowych, znajduje się duży i nowoczesny plac zabaw dla najmłodszych, dwa stawy, skatepark, instalacje artystyczne i sezonowe wystawy dzieł sztuki.

Po drugiej stronie parku, zaledwie kwadrans spaceru od The Bay Residence, znajdują się nadmorskie bulwary, plaża, gdańskie molo w Brzeźnie.

Gdańsk obfituje we wspaniałe zabytki gotyckie, piękne obiekty sakralne, interesujące zabudowania użytkowe i obronne. Od wieków energia, możliwości i wyjątkowa atmosfera Trójmiasta przyciąga nowych mieszkańców i turystów. Nadmorskie atrakcje obejmują te związane z rekreacją i wypoczynkiem, mnogość lokali gastronomicznych, tętniące życiem Stare Miasto, żeglugę turystyczną, rozliczne obiekty muzealne i teatralne. Ciekawe i historycznie istotne miejsca związane z upadkiem komunizmu zwiedzić można podczas wycieczki po rozległym terenie legendarnej Stoczni Gdańskiej.

Gdańsk to także miasto żyjące kulturą. Posiada wiele muzeów i teatrów, galerii sztuki i klubów muzycznych. Obfitość koncertów i wystaw, a także dużych eventów, jak festiwale i biennale, sprawia, że Gdańsk to miasto, w którym nie sposób się nudzić.

Apartamenty The Bay Residence położone obok wspaniałych terenów zielonych, w gdańskim Brzeźnie, w bliskiej odległości zarówno od Gdańska jak i Sopotu, zapewniają dogodny dostęp do wszystkich atrakcji, jakich można zapragnąć odwiedzając nadbałtycki kurort.

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij